Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
asystent projektanta

CONSTRUCTOR TGS Tomasz Seget
Poznań
praca stacjonarna
5921 dni temu

Ogłoszenie numer: 40247, z dnia 2008-02-19

Pracownia konstrukcji budowlanych zajmująca się sporządzaniem dokumetacji konstrukcyjnych obiektów przemysłowych i mieszkalnych.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Do asystenta projektanta konstrukcji budowlanych będzie należało sporządzanie rysunków technicznych w zakresie konstrukcji żelbetowych i stalowych

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub średnie w specjalności konstrukcje budowlane. Dobra znajomość oprogramowania (pakiet office, autoCAD)

Oferujemy

Stałą pracę, możliwość odbycia stażu zawodowego do uprawnień, szkolenia w zakresie najnowszego oprogramowania.