Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent przedstawiciela handlowego

Perfect Clean
Warszawa
praca stacjonarna
4809 dni temu

Firma Perfect Clean w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Aph/w/pr

Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku,
  • Bieżące raportowanie wyników do przełożonego,
Wymagania:
  • Zaangażowanie i wysoka kultura osobista,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód osobowy,
Oferujemy:
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Po okresie próbnym możliwość awansu na stanowisko przedstawiciela handlowego,
  • Wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny,
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)