Asystent / Specjalista ds. online marketingu

Tubes International Sp. z o.o.

Poznań

37 dni temu

Firma: Tubes International Sp. z o. o.

Ul. Bystra 15 a

61-366 Poznań

 

 w związku z rotacją poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent / Specjalista ds. online marketingu
Miejsce pracy:Poznań

Typ zatrudnienia: Umowa o pracę

 

Opis stanowiska:
 • Analizy słów kluczowych i content marketing
 • Bieżąca współpraca z osobami odpowiedzialnymi za produkty
 • Przeprowadzanie cyklicznych audytów pod kątem SEO
 • Samodzielne wdrażanie techniczne optymalizacji stron www
 • Cykliczne raportowanie efektów prowadzonych działań
 • Zarządzanie mediami społecznościowymi (Facebook, LinkedIn)
 • Zarządzanie kampaniami w celu uzyskania lepszych wyników
Wymagania:
 • Wiedza i znajomość w zakresie zasad i narzędzi SEO/SEM
 • Całokształt działań pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych  (weryfikacja i modyfikacja kodu strony pod kątem jak najwyższej jej atrakcyjności w oczach wyszukiwarki)
 • Zainteresowanie marketingiem internetowym
 • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • Mile widziana znajomość Wordpress'a
Oferujemy:
 • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
 • Możliwość nabycia cennych doświadczeń w zakresie różnych działań marketingowych
 • Praca w biurze ( pn. – pt. 8:00-16:00 )
 • Pakiet medyczny
 • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie marketingu internetowego
 • Miła i przyjazna atmosfera w zgranym zespole
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tubes International Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tubes International Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Klauzula informacyjna w procesie rekrutacyjnym Tubes International sp. z o.o.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Tubes International sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Bystrej 15a, KRS: 0000124055, NIP: 7810046084, REGON: 630115103, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000124055.
Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem: iod@tubes-international.com
Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Tubes International sp. z o.o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, np. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii.
Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do zakończenia procesu rekrutacji.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Tubes International sp. z o.o.. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, z tym że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji.
Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w Tubes International sp. z o.o.

Poznaj

Tubes International Sp. z o.o.

TUBES INTERNATIONAL jest firmą zajmującą się sprzedażą profesjonalnych rozwiązań w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz przewodów hydrauliki siłowej dla wszystkich gałęzi przemysłu. Firma została założona w 1993 roku i od początku swojej działalności skupia się na oferowaniu specjalistycznych rozwiązań węży i złączy przemysłowych. Swoje produkty oraz usługi firma sprzedaje poprzez własną sieć sprzedaży. Od początku swojej działalności TUBES INTERNATIONAL współpracuje z renomowanymi producentami z całego świata co zapewnia możliwość oferowania wyrobów spełniających najwyższe wymogi pod względem technicznym, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.