Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Spedytora

Elsen Logistyka Sp. z o.o. Sp. k.

Gorzów Wielkopolski

9 dni temu

Grupa Elsen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma działa z powodzeniem od ponad 150 lat na rynku europejskim. Z firmy typowo transportowej staliśmy się nowoczesnym operatorem logistycznym zatrudniającym ludzi o najwyższych kompetencjach oraz śmiało spoglądających w przyszłość.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Opis stanowiska:
  • Bezpośrednie wsparcie działań Spedytora w procesie realizacji zleceń transportowych
  • Nadzorowanie zleceń, kontakt z klientem, przewoźnikiem
  • Sporządzanie dokumentacji transportowej
Oferujemy:
  • Umowa zlecenie
  • Pracę w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
Wymagania:
  • Znajomość jednego języka obcego – warunek konieczny
  • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Elsen-Logistyka Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (737)
Wałbrzych (60)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (170)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (799)
Tarnów (80)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2158)
Radom (182)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (82)