Asystent Sprzedaży (Inside Sales Executive)

Logwin Poland Sp. z o.o.

Kraków

1 dzień temu

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga
1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Bezpośredni kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem dla usług spedycji morsko-lotniczej – budowanie relacji
  • Tworzenie i weryfikacja baz danych, wyszukiwanie potencjalnych klientów
  • Aktywne wsparcie działu sprzedaży we wszystkich procesach
  • Wsparcie obsługi obecnych klientów firmy z regionu
  • Rejestrowanie danych oraz raportowanie w systemie CRM
  • Wsparcie akcji marketingowo-sprzedażowych

Oczekiwania:

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów – must have
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Gotowość do rozwijania kompetencji sprzedażowych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Zaangażowanie w powierzane zadania, sumienność
  • Zdolności organizacyjne, chęć podejmowania inicjatywy, proaktywna postawa

Oferujemy:

  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia z zakresu spedycji oraz sprzedaży
  • Wsparcie doświadczonego handlowca, z którym będziesz pracować w teamie
  • Sponsorowany pakiet medyczny z nieograniczonym dostępem do lekarzy opieki podstawowej oraz specjalistycznej
  • Dostęp do Funduszu Świadczeń Socjalnych oferującego m.in. dopłatę do karty sportowej Multisport, dofinansowanie wypoczynku własnego i dzieci, bony z okazji świąt Bożego Narodzenia i inne
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystentka ds. Sprzedaży
Asystent/asystentka do spraw sprzedaży, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą stanowiącą bezpośrednie wsparcie dla funkcjonowania działu sprzedaży firmy lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku może realizować szereg czynności organizacyjnych, obowiązków o charakterze biurowym, wyznaczanym na bieżąco przez bezpośrednich przełożonych działu sprzedaży. Asystentka może więc przykładowo przygotowywać oferty ...
Praca Asystentka ds. Sprzedaży