Asystent w Dziale Kontrolingu

DOZ S.A.

Łódź

4 dni temu

Miejsce pracy: Łódź

Jesteśmy największym pracodawcą na rynku aptecznym. Zatrudniamy ponad 4500 osób, które odpowiadają na potrzeby ponad 4 mln Pacjentów miesięcznie. W codziennej pracy kierujemy się misją „PACJENT W CENTRUM UWAGI”.

Zadania:
  • Wsparcie Działu Kontrolingu w bieżących działaniach, między innymi: analizy i raporty ad hoc, analizy kosztów, analizy należności
  • Współpraca ze wszystkimi Działami Firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - preferowane kierunki: ekonomia, finanse
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość SQL- dodatkowy atut
  • Komunikatywność
Oferujemy:
  • Ulubione miejsce pracy
  • Atmosferę wsparcia i życzliwość
  • Wysokie standardy etyczne
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Dobrą organizację pracy
  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • Zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

Dołącz do nas już dziś! CV prosimy wysyłać pod przyciskiem aplikuj.

 WYŚLIJ APLIKACJĘ

Poznaj

DOZ S.A.

DOZ S.A. to spół­ka za­rzą­dza­ją­ca naj­więk­szą w kra­ju sie­cią DOZ Ap­tek dbam o zdro­wie, któ­ra li­czy bli­sko 1000 pla­có­wek z czego część z nich jest roz­wi­ja­na w sys­te­mie fran­czy­zy. Jesteśmy naj­więk­szym Pra­co­daw­cą na ryn­ku Ap­tecz­nym. Za­trud­niamy po­nad 4 500 pracowników, któ­rzy dba­ją o bez­pie­czeń­stwo le­cze­nia far­ma­ko­lo­gicz­ne­go 4 mi­lio­nów Pa­cjen­tów mie­sięcz­nie.

Fir­ma od lat re­ali­zu­je i roz­wi­ja misję opieki nad Pacjentem w my­śl idei

„PACJENT W CENTRUM UWAGI”.