Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Asystent Działu Księgowości Warszawa
Asystent w Dziale Księgowości z językiem niemieckim

TALLY WEiJL
Warszawa
praca stacjonarna
2711 dni temu

TALLY WEiJL to jedna z najodważniejszych marek na międzynarodowym rynku mody. Ta rodzinna firma, założona w 1984 roku, przeszła długą drogę, aby z małej, garażowej pracowni przeistoczyć się w stale rozwijającą się spółkę posiadającą blisko 800 sklepów w 38 krajach na całym świecie. Obecnie studio projektowe TALLY WEiJL mieści się w samym centrum Paryża, a siedziba główna w Bazylei (Szwajcaria), co wpływa na wyjątkową, międzynarodową atmosferę marki.

W chwili obecnej do naszego Działu Księgowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Asystent w Dziale Księgowości
z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • księgowanie i kontrolowanie dziennej sprzedaży
  • kontrola i uzgadnianie spływu gotówki
  • księgowanie i uzgadnianie wyciągów bankowych
  • księgowanie faktur kosztowych
  • pomoc w procesie zamknięcia miesiąca
  • uczestnictwo w pracach całego zespołu księgowego

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • zdobycie doświadczenia w pracy w programie SAP, docenianym w większości międzynarodowych firm
  • naukę zaawansowanych funkcji programu MS Excel przydatnych w życiu codziennym jak i w biznesie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport
  • opiekę Mentora
  • przyjazne i pozytywne środowisko pracy
  • prestiżową i dogodną lokalizację biura w samym centrum Warszawy

Jeśli...

  • interesujesz się zagadnieniami z obszaru księgowości
  • jesteś studentem lub absolwentem studiów wyższych
  • znasz język angielski i niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • cechuje Cię terminowość wykonywania powierzonych zadań