Zobacz więcej ofert pracy

Asystent w dziale Księgowości

Dr Gerard Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1670 dni temu

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją sprzedaży wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek w Polsce i na świecie. W Polsce posiada 2 zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku ciastek.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Dodatkowe informacje: 0,5 etatu, umowa na 6 miesięcy

Zakres zadań:
  • segregacja korespondencji dotyczącej płatności (faktury)
  • elektroniczna rejestracja faktur
  • wprowadzenie danych do workflow finansowego
  • sprawdzanie zgodności, kompletności załączników do dokumentów
  • skanowanie i archiwizacja dokumentów
  • sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel
  • prace administracyjne zlecone w Dziale Księgowości
Zaaplikuj do nas jeżeli:
  • jesteś studentem lub absolwentem studiów wyższych (preferowana ekonomia, finanse lub pokrewne)
  • znasz podstawowe zasady rachunkowości lub szybko się uczysz
  • masz wysokie umiejętności analityczne
  • masz doświadczenie w pracy biurowej, umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • znasz w stopniu dobrym pakiet MS Office i Excel
  • potrafisz zaangażować się w wykonywaną pracę, jesteś otwartą osobą
  • cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i systematyczność
  • dobrze współpracujesz z innymi
  • jesteś dyspozycyjny/a 20 godzin w tygodniu
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku
  • pracę w dobrej atmosferze
  • szansę pracy w dynamicznej, szybko rozwijającej się firmie
Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Dr Gerard sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzecu Podlaskim, przy ul. Radzyńskiej 9, 21-560 Międzyrzec Podlaski. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia.

Poznaj

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku.