Asystent w dziale księgowości

InterGest Polska

Warszawa - Wilanów

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 3144935, z dnia 2020-02-14

InterGest Polska należy do globalnej sieci InterGest Worldwide zapewniającej kompleksową, profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa biznesowego, administracyjnego i rozwiązań księgowych oraz kadr i płac w ponad 50 krajach.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Wilanów

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
  • Pomoc w przygotowaniu deklaracji podatkowych, raportów i sprawozdań,
  • Pomoc i wspieranie teamu w kompleksowej obsłudze klientów polskich i zagranicznych,
  • Uzgadnianie kont z kontrahentami polskimi i zagranicznymi,
  • Udzielanie wyjaśnień Klientom.

Wymagania

  • Znajomość zasad rachunkowości,
  • Znajomości MS Office,
  • Wykształcenia kierunkowego, (absolwenci/studenci studiów mgr),
  • Znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialności, dokładności, skrupulatności w wykonywaniu obowiązków,
  • Zaangażowania i komunikatywności,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowanie partnerskich relacji z Klientem.

Oferujemy

  • Współpracę ze stabilnym finansowo partnerem,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • Praca w środowisku międzynarodowym,
  • Elastyczne warunki współpracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Kameralne środowisko pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do dnia 14 marca 2020 roku za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych /w tym ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; RODO)/.

Poznaj

InterGest Polska jest dostawcą usług outsourcingu procesów biznesowych (BPO).

Jest częścią międzynarodowej sieci InterGest Wordwide z siedzibą w Niemczech.

W ramach globalnej sieci oferujemy usługi w zakresie prowadzenia i wspierania firm zorientowanych „na eksport". Pomagamy w uruchamianiu własnych oddziałów za granicą - od tworzenia lokalnej firmy, poprzez strategię biznesową, planowanie i administrację, aż po ustanowienie pełnej funkcji sprzedaży w ramach zagranicznej filii klientów.

Wśród klientów cieszymy się  dobrą reputacją za wysoką jakość świadczonych przez nas usług, sposób komunikacji i pro-aktywne podejście do spraw naszych klientów.  Nasze usługi świadczymy zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi zasadami księgowości oraz globalnymi wymogami raportowania w różnych językach.

www.intergest.com

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Praca Asystent Działu Księgowości