Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent w dziale licencji

Dr Bardadyn
Warszawa
praca stacjonarna
4883 dni temu

Ogłoszenie numer: 128056, z dnia 2010-12-16

Firma działa w dziedzinie zdrowia i dietetyki Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Absolwentka lub studentka do przyuczenia w dziale licencji do obsługi i zawierania umów licencyjnych, przygotowywania dokumentów oraz bieżących kontaktów z licencjobiorcami

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego, obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie, brak nałogów
  • zainteresowanie zdrowym stylem życia

Oferujemy

płatny staż z możliwością stałego zatrudnienia po zaliczeniu stażu

Wynagrodzenie

Od 1500 do 1500 PLN