Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent w dziale Marketingu

Dekoma Sp. z o.o.

Poznań, Swarzędz

2 dni temu

Dekoma – wiodący dystrybutor tkanin dekoracyjnych i meblowych wysokiej jakości, w związku ze swoim ciągłym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Swarzędz
Obowiązki:
  • Pomoc w prowadzeniu projektów marketingowych, związanych z reklamą i promocją firmy,
  • Wsparcie w realizacji działań marketingowych propagujących markę,
  • Ocena szans marketingowych związanych ze sprzedażą,
  • Pomoc w kompleksowej obsłudze imprez targowych,
  • Opracowywanie analiz i raportów,
  • Zarządzanie profilami społecznościowymi,
Wymagania:
  • Praktyczna znajomość narzędzi marketingowych poparta doświadczeniem,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i w piśmie (min. B2),
  • Umiejętność opracowywania analiz marketingowych,
  • Doświadczenie w zakresie organizowania imprez i/lub targów,
  • Umiejętność prezentacji ,
  • Twórczość i kreatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Biegła obsługa komputera,
  • Zdolności organizacyjne i negocjacyjne.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Wsparcie socjalne.
  • Atrakcyjny system wynagradzania-adekwatny do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość dowiezienia samochodem firmowym z kilku miejsc np ze Śródki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Firma o prawie 25 letniej tradycji. Lider w branży tkanin dekoracyjnych i meblowych. Współpracujemy z najlepszymi producentami tkanin z całego świata jak np. ALCANTARA. Eksportujemy do ponad 50 krajów. Stosujemy najnowsze technologie informatyczne. Nieustannie poszukujemy zdolnych i ambitnych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Poniżej znaleźć można wszystkie aktualnie dostępne stanowiska.

Najnowsza stona internetowa www.dekoma.eu

Poznaj stanowisko: Asystent Marketingu

Asystent Marketingu jest to osoba odpowiedzialna za wspieranie pracy Działu Marketingu i Reklamy w firmie - poprzez realizację zleconych zadań administracyjno-biurowych i marketingowych. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: obsługa i organizacja pracy biura, kontrola nad obiegiem korespondencji przygotowywanie raportów, ofert, zestawień, współpraca w prowadzeniu projektów ...
Asystent Marketingu Praca Asystent Marketingu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Dekoma Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (662)
Wałbrzych (45)
Legnica (80)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (107)
Lubelskie:
Lublin (183)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (826)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (30)
Mazowieckie:
Warszawa (1826)
Radom (114)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (183)
Nysa (53)