Asystent w Dziale Prawnym

Polpharma Biologics

Gdańsk

3 godz. temu

Gdańsk
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!
Twoje zadania
  • Skanowanie i archiwizacja oryginałów umów
  • Sprawdzanie kompletności i opisywanie dokumentów wprowadzanych do wewnętrznych systemów
  • Rozbudowa repozytorium dokumentów, w tym praca koncepcyjna przy dostosowywaniu istniejących narzędzi do potrzeb spółki
  • Wsparcie działu prawnego przy koordynowaniu obiegu dokumentów
Jeśli posiadasz
  • Bardzo dobrą znajomość MS Office
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość terminologii prawniczej)
  • Cechuje Cię rzetelność, dokładność, dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Gotowość do podjęcia pracy wymagającej obecności w biurze
  • Dyspozycyjność w wymiarze co najmniej 1/5 etatu
Oferujemy
  • Elastyczne godziny pracy oraz indywidualnie uzgadniany harmonogram realizacji stażu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okres 6 m-cy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale prawnym dynamiczniej rozwijającej się firmy biotechnologicznej
  • Możliwość udziału w realizacji projektu o istotnym znaczeniu dla zapewnienia bezpieczeństwa prawnego przedsiębiorstwa,
  • Możliwość uzyskania zaświadczenia o współpracy po zakończeniu stażu
Dołącz do naszego zespołu
Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej career@polpharmabiologics.com

Poznaj

#PolpharmaBiologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.
Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Chcielibyśmy, abyś do nas dołączył.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka