Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Asystent działu IT Warszawa
Asystent w Zespole Bezpieczeństwa i Teleinformatyki

Naftor Sp. z o.o.
Warszawa
asystent
pełny etat / część etatu
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
505 dni temu

Ogłoszenie numer: 7767867, z dnia 2022-12-15

„Naftor” Sp. z o. o. jest spółką Grupy Kapitałowej PERN operującą w szeroko pojętym obszarze bezpieczeństwa, przygotowaną do realizacji przedsięwzięć z zakresu bezpieczeństwa fizycznego i technicznego obiektów o szczególnym znaczeniu dla interesu ekonomicznego państwa, a także prowadzenia specjalistycznych szkoleń i projektów specjalnych dla instytucji rządowych oraz wybranych podmiotów komercyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Bieżące wsparcie użytkowników i pomoc przy rozwiązywaniu problemów;
  • Obsługa i konfiguracja stacji roboczych;
  • Prowadzenie inwentaryzacji sprzętu komputerowego i oprogramowania;
  • Obsługa obszaru zarządzania dostępami w systemach informatycznych:
  • Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi zgłoszeń IT;
  • Wspieranie administratorów IT w ich bieżących zadaniach;
  • Znajomość Active Directory;
  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych.

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie z zakresu informatyki;
  • Znajomość systemów MS Windows i oprogramowania MS Office;
  • Umiejętności diagnozowania i rozwiązywania typowych problemów ze sprzętem i oprogramowaniem komputerowym;
  • Umiejętność montażu sprzętu komputerowego, multimedialnego;
  • Umiejętność konfiguracji i obsługi urządzeń mobilnych;
  • Znajomości j. angielskiego, pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego;
  • Pakiet benefitów sportowych.

Poznaj