Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Asystent zarządu / pracownik biura

Orad Poland sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
6128 dni temu

Ogłoszenie numer: 31911, z dnia 2007-08-08

Firma z grupy 'ORAD Hi-Tec Systems' Tworzymy oprogramowanie, które pozwala używać grafikę czasu rzeczywistego w produkcjach telewizyjnych na żywo. To my pierwsi pokazaliśmy wirtualne studio telewizyjne, a produkcje robione naszymi narzędziami oglądasz często, tylko o tym nie wiesz :-) www.orad.pl www.orad.tv

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Prowadzenie sekretariatu / biura firmy, pomoc księgowej, bieżące sprawy związane z funkcjonowaniem małej firmy technologicznej.

Wymagania

- wykształcenie wyższe - komunikatywny angielski, umożliwiający swobodną rozmowę i korespondencję - zaradność, systematyczność, umiejętności organizacyjne Dodatkowe atuty: - doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość języka niemieckiego - znajomość zasad księgowości / ZUS - doświadczenie w prowadzeniu projektów UE

Oferujemy

- ciekawa praca w dobrze zintegrowanym, międzynarodowym zespole - atrakcyjne wynagrodzenie.