Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Asystenta / asystentki w Dziale Serwisu Endoskopii

MEDIM Sp. z o.o.
Piaseczno
praca stacjonarna
5164 dni temu

Ogłoszenie numer: 96392, z dnia 2010-04-26

Jeśli jesteś dynamiczną osobą, zainteresowaną pracą w nowoczesnej, polskiej firmie. Masz pozytywne nastawienie do pracy i życia. Lubisz pracę zespołową, chcesz się rozwijać, napisz do nas. Jesteśmy dostawcą nowoczesnych systemów i sprzętu medycznego. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami i dostawcami,
  • realizacja zleceń serwisowych,
  • opisywanie i wycena napraw,
  • wykonywanie drobnych napraw warsztatowych,
  • obsługa procesów związanych ze sprzętem zastępczym.

Wymagania

  • wykształcenia technicznego (preferowane),
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • znajomości aplikacji biurowych (pakietu MS Office, CRM),
  • dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętności organizacji czasu pracy,
  • umiejętności pracy w zespole i współpracy z ludźmi,
  • chęci do stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • mile widziane doświadczenie w wystawianiu dokumentów księgowych.

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,
  • doskonałe warunki pracy w nowoczesnej, polskiej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • pracę w dynamicznym, rozwijającym się zespole.