Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystenta/Asystentki

ASICS Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4836 dni temu

Ogłoszenie numer: 136553, z dnia 2011-02-21

To akronim od Anima Sana In Corpore Sano,  co oznacza...
„W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH’’

Wiemy, czego chcemy!
Mamy jeden cel: dostarczać wszystkim miłośnikom sportu najlepszy
specjalistyczny sprzęt sportowy w duchu Anima Sana In Corpore Sano.

ASICS Polska Sp. z o.o, w zwiazku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowicko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: A_W

Opis stanowiska

  • Wsparcie działu sprzedażowego w administrowaniu projektów handlowych
  • Wsparcie działu marketingowego w redagowanie i tłumaczenie tekstów PR, informacji prasowych, newsletter’ów
  • Kontrola stanów magazynowych biura
  • Kontrola zawartości strony internetowej www.asics.pl (aktualizacja kolekcji, zamieszczanie artykułów)
  • Opracowywanie ofert marketingowych i sprzedażowych (kalkulacje ilościowe i wartościowe towarów)

Wymagania

  • Dobra znajomość pakietu Office (PowerPoint, Excel, Word)
  • Dobra znajomość jez. angielskiego i polskiego
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność, sumienność, oraz wytrwałość
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • Umiejetność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę na umowę zlecenie (w niepełnym wymiarze godzin)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zniżki pracownicze na sprzęt ASICS
  • Elastyczny harmonogram pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (przejście do struktur ASICS Polska)
  • Pracę z młodym zespołem w miłej, kreatywnej atmosferze w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku