Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Asystent Działu Księgowości Warszawa
Asystentka / Asystent Działu Finansowego

BPO International
Warszawa
praca stacjonarna
1560 dni temu

Stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ADF/2020/MS

Dla naszego Klienta, firmy obsługującej międzynarodowe projekty z zakresu marketingu, reklamy, nowoczesnych technologii i zarządzania zmianą, poszukujemy osoby do wsparcia Zespołu Finansowego. Szukamy osoby, która chciałaby pracować w stabilnej, ale dynamicznej organizacji, która zapewnia realny rozwój.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • controlling operacyjny i procesowy
  • wsparcie w obsłudze finansowej spółki
  • prowadzenie rozliczeń finansowych z kontrahentami
  • analiza i raportowanie kosztów biznesowych
  • wsparcie zespołu w bieżących działaniach
OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie wyższe lub student/ka (profil: ekonomiczny, finansowy, handlowy)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • systematyczność, umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • zaradność i inicjatywa w działaniu
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie do ludzi i pracy
  • bardzo dobra znajomość MS Office i obsługi komputera
  • podstawowa znajomość SQL mile widziana
OFERUJEMY:
  • możliwość rozwoju oraz know-how, które ułatwi Ci życie!
  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
  • fajne biuro w super lokalizacji z chill out strefami
  • atrakcyjne wynagrodzenie i zero stresu
  • pracę, która stanie się Twoją pasją!

Dołącz do nas! Jeśli uważasz, że powinieneś do nas dołączyć a powyższe stanowisko jest dla Ciebie interesujące, wyślij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania - liczymy, że będziemy mogli Ci pomóc ;-)