Asystentka / Asystent Działu Handlowego

HR Support

Warszawa

15 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, polskiej firmy handlowej funkcjonującej na rynku mrożonych owoców i warzyw od ponad 30 lat, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • współpraca z działem handlowym
  • przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji
  • koordynacja realizacji zamówień (kontakt z dostawcami firmy)
  • kontakt telefoniczny i e-mailowy z zagranicznymi klientami
  • organizowanie delegacji, targów branżowych itp.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie (mile widziane kierunki związane z produkcją lub żywnością)
  • min. 1 rok doświadczenie w pracy w dziale eksportu lub obsłudze klientów w branży FMCG
  • umiejętności organizacji pracy własnej i wyznaczania priorytetów
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego B2/C1
  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji z klientami
  • prawo jazdy kat. B
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • pracę w kameralnym zespole oraz wsparcie zespołu
  • pracę przy ciekawych projektach

Poznaj

HR Support

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy z pasją i zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi kandydaci to najlepsi z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników.