Asystentka / Asystent Działu Księgowości

Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A.

Wrocław

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2656127, z dnia 2019-09-12

FAT, Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A., członek belgijskiej grupy HACO jest liderem wśród producentów tokarek konwencjonalnych i sterowanych numerycznie w Polsce. Grupa HACO jest jednym z największych producentów maszyn do obróbki metali w Europie i ważnym producentem maszyn do obróbki drewna. W skład grupy HACO wchodzi wiele zakładów produkcyjnych, w większości usytuowanych w Europie Zachodniej a także liczne biura sprzedaży na całym świecie.

Spółka FAT/HACO poszukuje pracownika do zatrudnienia
na podstawie umowy o pracę na stanowisko

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Wiedzę zdobytą w trakcie studiów masz już za sobą?

Pierwsze doświadczenia w pracy w księgowości już zdobyte?

Zależy Ci na pogłębianiu doświadczenia zawodowego?

Jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną i sumienną?

TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY OD ZARAZ!

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów
  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • weryfikację poprawności faktur
  • pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych VAT, CIT
  • wsparcie przy zamknięciu miesiąca
  • współpraca z biegłymi rewidentami przy zamknięciu roku
  • inne czynności w zakresie obsługi księgowej

Wymagania

  • wykształcenie w zakresie rachunkowości lub w trakcie nauki
  • podstawowa znajomość ustawy i zasad rachunkowości
  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego (komunikacja z klientem)
  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność, chęć nauki

Oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • wsparcie merytoryczne w wykonywaniu obowiązków
  • możliwość nauki oraz rozwoju i stabilne zatrudnienie

Prosimy również o wskazanie kwoty netto oczekiwanego wynagrodzenia.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego

 za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Przedstawiamy Państwu Fabrykę Automatów Tokarskich wchodzącą w skład belgijskiej grupy HACO. FAT jest liderem wśród producentów tokarek konwencjonalnych i sterowanych numerycznie w Polsce. Grupa HACO jest jednym z największych producentów maszyn do obróbki metalu typu prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe, dziurkarki, wycinarki laserowe, wykrawarki i inne.

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Praca Asystent Działu Księgowości