Asystentka/Asystent Działu Sprzedaży
Lava Group
Warszawa, Ursynów
19,70 - 20,00 zł brutto/godz.
asystent
pełny etat
umowa zlecenie
5 godz. temu

Ogłoszenie numer: 7349358, z dnia 2022-08-14

Lava Group

Producent i właściciel marki Colorissimo -> https://lavagroup.pl/ zajmuje się produkcją oryginalnych i wyjątkowych produktów przeznaczonych dla firm.

Większość sprzedaży Lava Group realizuję na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do działu sprzedaży na rynkach eksportowych i w Polsce.

Poszukujemy studentów na sezon - pracy do końca roku.

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów

Opis stanowiska

  • obsługa zamówień i przygotowywanie ofert handlowych
  • przygotowywanie wizualizacji z logo klienta
  • budowanie baz i ich weryfikacja
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • status studenta
  • chęci do rozwoju
  • sprawnej obsługi komputera
  • zaangażowania w wykonywanych zadaniach
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • gwarancję pracy w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika
  • umowę zlecenie - stawka 20 zł netto.
  • regularny czas pracy 8:30 - 16:30 pon.-pt.
  • intensywne szkolenia,
  • wsparcie młodego zespołu
  • szansę na rozwój kariery w sprzedaży

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.