Asystentka / Asystent Kierownika Restauracji Pracowniczej

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Mierzyn

4 dni temu

Miejsce pracy: Mierzyn

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego, w jednej z lokalizacji poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Asystent/ka Kierownika Restauracji Pracowniczej

Mierzyn k. Szczecina

Prześlij aplikację, zostaw kontakt do siebie – klikając przycisk APLIKUJ!

Praca polega na efektywnym wsparciu prowadzenia bufetów pracowniczych Mierzynie.

Zadania:
  • Kontrola obiegu dokumentów - wprowadzanie faktur do systemu
  • Współpraca z Szefem Kuchni - robienie zamówień i kontrola kosztów
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i jakość produktów
  • Rozliczanie utargów
  • Obsługa kasy, pomoc w kuchni,
  • Praca wymaga jazdy samochodem pomiędzy lokalizacjami (2 kantyny na terenie zakładu)
Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku (elastyczne godziny pracy)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobre warunki zatrudnienia w firmie o solidnej pozycji rynkowej
  • Miejsce pracy: kantyna pracownicza w fabryce DGS
  • Możliwość korzystania z darmowego dojazdu transportem pracowniczym
  • Pracę stanowisku dającym możliwości rozwoju osobistego oraz w strukturach organizacji
  • Benefity pracownicze
  • Szkolenia
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczeni w pracy na podobnym stanowisku w gastronomii (preferowane: gastronomia zamknięta)
  • Doświadczenia w przygotowywaniu posiłków i tworzenia menu
  • Doświadczenia w pracy administracyjnej związanej z prowadzeniem lokalu (obsługa, kuchnia, magazyn, zamówienia, rozliczenia)
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji wśród współpracowników
  • Kreatywności
  • Znajomości MS Office
  • Dobrej organizacja pracy
  • Aktualnej książeczki sanepidarno-epidemiologicznej
  • Prawo jazdy kat B

Zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka