Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    2 dni
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Asystent ds. Zakupów Poznań
Asystentka / Asystent w dziale zakupów technicznych

Przedsiębiortwo Specjalistyczne AJAKS S.A.
Poznań
praca stacjonarna
1878 dni temu

Firma wykonująca specjalistyczne usługi dla przemysłu poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych na zakup artykułów technicznych, analiza ofert, negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami,
  • sporządzanie zamówień, kontraktów i umów,
  • analiza i monitorowanie rynku dostawców oraz utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z klientami
  • prowadzenie skutecznych negocjacji z dostawcami,
  • poszukiwanie nowych dostawców w celu optymalizacji wydatków związanych z zakupami,
  • korespondencja handlowa,
  • rejestracja operacji logistycznych i tworzenie dokumentów z tym związanych.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe - wymagane techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • minimum rok doświadczenia zawodowego w obszarze zakupów (warunek konieczny)
  • umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji przy okresowym dużym nasileniu stresu i zwiększonej ilości zadań
  • duża samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania, odpowiedzialność i zdolności analityczne,
  • prawo jazdy.
Oferujemy:

Kandydatom oferujemy interesującą i odpowiedzialną pracę, perspektywę rozwoju zawodowego i awansu oraz warunki finansowe adekwatne do osiąganych efektów.