Asystentka / Asystent w Zespole Doradztwa Podatkowego [rekrutacja online]

Crowe Poland

Warszawa

1 dzień temu

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od 30 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie dokumentów, pism, wniosków, formatowanie dokumentów
  • Sporządzanie analiz i projektów opinii podatkowych, skarg, wniosków o interpretację etc.
  • Śledzenie zmian w przepisach podatkowych
  • Przygotowywanie kalkulacji podatkowych
  • Kontakt z urzędami i klientami
  • Nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku prawniczym lub ekonomicznym
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomości języka angielskiego
  • Biegła obsługa programów Office (ze szczególnym naciskiem na Word, Excel oraz Power Point)
  • Wysokie umiejętności organizacyjne, zdolność pracy pod presją czasu
  • Proaktywna postawa oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania
  • Zdolności analityczne, spostrzegawczość
  • Chęć do pracy w zespole i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Ruchomy czas pracy (7/9-15/17)
  • Pracę w trybie całkowicie zdalnym w czasie pandemii, później stacjonarnie w biurze
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Dlaczego warto wybrać Crowe?

Jesteśmy częścią grupy spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od blisko 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audytu, doradztwa podatkowego oraz konsultingu biznesowego. Pracujemy dla polskich i zagranicznych firm, także dla największych globalnych marek. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 130 krajach na całym świecie.

Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. 80 proc. naszego zespołu to kobiety, ta proporcja zachowana jest również wśród kadry managerskiej. Zapewniamy realne możliwości rozwoju, aż 1/3 naszych managerów zaczynała współpracę z nami od stanowisk asystenckich.

Proces rekrutacji w Crowe

Krok Aplikacja przez zakładkę Kariera
Krok Selekcja CV
Krok Zaproszenie na rozmowę
Krok Złożenie oferty i finalizacja procesu rekrutacji
Krok Szkolenia onboardingowe

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Praca Asystent Działu Księgowości