Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Asystentka Departamentu Sprzedaży

MWT Solutions sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5490 dni temu

Ogłoszenie numer: 66749, z dnia 2009-06-04

jest dystrybutorem rozwiązań do zarządzania usługami informatycznymi, ciągłością działania, zarządzania ryzykiem oraz zarządzania bezpieczeństwem. W ciągu 10 lat swojej działalności firma rozwijała w praktyce kompetencje w usługach IT, pierwotnie skupiając się na outsourcingu i zarządzania IT by w konsekwencji stać się dostawcą rozwiązań w tym zakresie. Wiemy, co dostarczamy, na co dzień używamy naszych produktów.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: HDL/05/01 wielkopolskie / Poznań wielkopolskie

Opis stanowiska

    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
  • realizacja akcji sprzedażowych (telemarketing i akcje wysyłkowe)
  • sporządzanie zestawień i analiz sprzedażowych
  • kontakty z dotychczasowymi klientami w zakresie bieżącej obsługi sprzedażowej
  • współpraca z departamentami merytorycznymi w zakresie obsługi sprzedażowej
  • wystawianie faktur, obsługa zamówień oraz aktualizacja CRM

Wymagania

  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie w pracę
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na prowadzenie korespondencji
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników własnych
  • jasny system premiowy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży d
  • prace w zespole zmotywowanym na osiąganie wyników
  • szkolenia i coaching nastawiony na rozwój kompetencji