Asystentka ds. handlowych

Acnet Sp. z o.o.

Warszawa

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2639192, z dnia 2019-09-09

Do firmy działającej od 22 lat w branży telekomunikacyjnej z siedzibą w Warszawie poszukujemy w związku z rozwojem działalności pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • bieżąca aktualizacja bazy danych CRM;
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz dokumentów przetargowych;
  • udzielanie klientom informacji o ofercie firmy;
  • umawianie spotkań z klientami;
  • obsługa zamówień przez platformę B2B;
  • bieżąca aktualizacja strony internetowej;
  • organizowanie konferencji, szkoleń oraz stoisk na targach;
  • prace administracyjno-biurowe dla Działu Handlowego i Zarządu.

Wymagania

  • duża inicjatywa, samodzielność, komunikatywność oraz sumienność;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz prowadzenia rozmów telefonicznych;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego;
  • szkolenia doskonalące umiejętności i wiedzę;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
Poznaj stanowisko: Asystent Biura Handlowego
Asystent Biura Handlowego jest to osoba odpowiedzialna za wspieranie pracy Działu Handlowego w firmie. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: powadzenie kalendarza spotkań, ewidencja i prowadzenie korespondencji, prowadzenie rejestru dokumentów księgowych, a także obsługa klientów, pozyskiwanie nowych klientów oraz przygotowywanie ofert handlowych. Poza tym pracownik ten musi czuwać nad ...
Praca Asystent Biura Handlowego