Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka Dyrektora

Bellevue Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5826 dni temu

Ogłoszenie numer: 45557, z dnia 2008-06-18

Międzynarodowa sieć salonów optycznych Lynx Optique poszukuje osoby do pracy w siedzibie firmy w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało: organizacja administracyjna biura współpraca z oddziałami firmy oraz z dostawcami polskimi i zagranicznymi samodzielna realizacja zadań oraz we współpracy z Dyrektorem Generalnym drobne tłumaczenia

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: -dobrej znajomości języka francuskiego -doświadczenia na stanowisku sekretarskim lub asystenckim -bardzo dobrej znajomości MS Office -zdolności organizacyjnych -samodzielności i odpowiedzialności -dyspozycyjności i zaangażowania

Oferujemy

-ciekawą pracę w międzynarodowej firmie w miłym i przyjaznym zespole -wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji -zdobycie bogatego doświadczenia -pakiet socjalny