Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka Działu Handlowego

M7 MARKETING SERVICES
Warszawa
praca stacjonarna
4238 dni temu

Ogłoszenie numer: 242313, z dnia 2012-10-12

Agencja Reklamowa działająca w branży artykułów reklamowych i materiałów drukowanych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- koordynacja realizacji zamówień,

- przygotowywanie ofert handlowych,

- prowadzenie korespondencji handlowej z dostawcami i klientami,

- współpraca z dziełem handlowym i innymi komórkami firmy.

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

- bardzo dobra znajomość pakietu Office,

- zdolności analityczne,

- dobra organizacja pracy własnej,

- dokładność, skrupulatność, terminowość,

- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- ciekawą i rozwojową pracę w młodym zespole,

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.