Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Asystentka / sekretarka

AI Lab s.c.
Kraków
praca stacjonarna
6670 dni temu

Ogłoszenie numer: 18676, z dnia 2006-03-14

AI Lab s.c.

Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem maszyn przemysłowych.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za : * utrzymywanie kontaktów z klientami * prowadzenie korespondencji * wstępną selekcję ofert * nadzór nad przepływem dokumentów

Wymagania

Preferujemy osobę z wykształceniem wyższym ewentualnie średnim z praktyką zawodową na podobnym stanowisku. Osoba ta powinna się cechować skrupulatnością, zdolnościami organizacyjnymi, zaradnością, znajomością języka obcego (angielski lub francuski), bardzo dobrą znajomością obsługi pakietu MS Office, dyspozycyjnością.

Oferujemy

Proponujemy pracę w niewielkim zespole, dającą duże możliwości samokształcenia. Oferujemy zarobki od 800 do 1500 pln w zależności od doświadczenia, wykształcenia i predyspozycji. Możliwe jest również zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin oraz w celu odbycia stażu.