Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Asystentka / Sekretarka

AI Lab s.c.
Kraków
praca stacjonarna
5511 dni temu

Ogłoszenie numer: 66344, z dnia 2009-05-15

AI Lab s.c.

Firma AI Lab jest dystrybutorem obrabiarek numerycznych. Współpracujemy z dostawcami z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch, Francji, Belgii i in. Nabywcami naszych maszyn i usług są firmy na terenie Polski.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: SP14

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa sekretariatu
  • kontakty z dostawcami
  • koordynacja zamówień
  • organizacja transportu
  • koordynacja dostaw do odbiorców
  • reprezentacja firmy w urzędach
  • tłumaczenie dokumentów
  • uczestnictwo w targach branżowych

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne prowadzenie rozmów i wymianę korespondencji handlowej
  • znajomość innych języków jest dodatkowym atutem
  • zdolności organizacyjne
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • biegłość w wyszukiwaniu informacji w zasobach informatycznych
Swoboda posługiwania się językiem obcym jest sprawą kluczową.

Oferujemy

  • spokojna praca w sympatycznym zespole
  • możliwość rozwoju
  • otwartość na pomysły i sugestie w celu optymalnego wykorzystania potencjału pracowników
Rodzaj pracy:
  • Praca stała