Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka w dziale sprzedaży

KOMPTECH GmbH
Warszawa, Warszawa / Bielany
praca stacjonarna
6315 dni temu

Ogłoszenie numer: 26985, z dnia 2007-03-02

KOMPTECH to światowy lider technologii do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych i biomasy. Dalsze informacje o firmie prosimy zaczerpnąć z www.komptech.com

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa / Bielany

Opis stanowiska

Asystentka w działe sprzedaży.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego. Język angielski i rosyjski będzie dodatkowym atutem. Mile widziana znajomość problematyki ochrony środowiska i gospodarki odpadami w Polsce.

Oferujemy

Praca w bardzo miłym zespole. Duża samodzielność w zakresie wykonywanych obowiązków.