Zobacz więcej ofert pracy

Asystentka Zarządu

EKS Śląska Sp. z o.o.
Czechowice-Dziedzice
praca stacjonarna
6081 dni temu

Ogłoszenie numer: 34983, z dnia 2007-10-10

EKS Śląska SP z o.o. powstała na bazie Śląskiej Fabryki Kabli S.A. - firmy o blisko 80-letniej tradycji w zakresie produkcji przewodów elektroenergetycznych oraz nawojowych emaliowanych, datującej swoje początki na rok 1928.

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Opis stanowiska

- prowadzenie sekretariatu Zarządu Spółki, - planowanie i organizowanie spotkań Zarządu ( kalendarz spotkań) - organizowanie wyjazdów służbowych ( krajowych i zagranicznych) - obsługa sekretariatu ( prace biurowe) - dbanie o wizerunek firmy, przełożonego i własny - zapewnienie właściwego i terminowego obiegu informacji oraz dokumentów pomiędzy jednostkami organizacyjnymi firmy, - koordynowanie wszelkich spraw organizacyjnych dotyczących funkcjonowania Spółki.

Wymagania

- mile widziane wykształcenie wyższe - znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie, - znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel, - znajomość obsługi urządzeń biurowych, - wysoka kultura osobista, - komunikatywność, - dyspozycyjność, - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. - prawo jazdy

Oferujemy

- pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie, - odpowiedzialne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, - szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego