Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystentka Zarządu

Telewizja Puls Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5886 dni temu

Ogłoszenie numer: 42238, z dnia 2008-04-03

Telewizja Puls, założona przez Ojców Franciszkanów, w 2006 dzięki zaangażowaniu partnera strategicznego jakim jest News Corporation, światowy potentat medialny, otrzymała dostęp do know how technologicznego i programowego na najwyższym światowym poziomie. 28 października 2007 ruszyła nowa, uatrakcyjniona ramówka stacji. Stacja sukcesywnie powiększa swój zasięg – w styczniu i lutym 2008 roku wygrała przetarg na nowe częstotliwości w Szczecinie, Wrocławiu, Katowicach oraz Nowym Sączu.
W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: ZA/03/2008

Opis stanowiska

Główne zadania:
  • organizowanie i administrowanie pracy sekretariatu
  • redagowanie pism i obsługa poczty
  • zarządzanie przepływem wewnętrznych dokumentów
  • dokonywanie tłumaczeń na zlecenie przełożonego
  • zarządzanie wewnętrznym systemem komunikacji - intranet
  • archiwizacja dokumentów
  • przyjmowanie gości, klientów i interesantów spółki
  • organizacja spotkań i wyjazdów służbowych
  • inne prace administracyjno-biurowe

Wymagania

Wymagania kwalifikacyjne:
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • dobra znajomość środowiska Windows (Word, Excel, Power Point)
  • umiejętność posługiwania się Internetem
  • znajomość zasad obiegu i archiwizacji dokumentów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Wymagania formalne:
  • doskonała organizacja pracy
  • umiejętność określania priorytetów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • doświadczenie zawodowe

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • uczestnictwo w niepowtarzalnym projekcie medialnym