Zobacz więcej ofert pracy

Asystentka

Manitowoc Crane Group Poland
Warszawa
praca stacjonarna
5572 dni temu

Ogłoszenie numer: 59442, z dnia 2009-02-24

Spółka jest przedstawicielem koncernu Manitowoc, zajmuje się dystrybucją żurawi budowlanych i części do nich. Zespół - 5 osobowy, plus asystentka.

Asystentka

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie sekretariatu, dziennika korespondencji,
  • przyjmowanie telefonów,
  • organizowanie transportu,
  • wystawianie przelewów elektronicznych,
  • sporządzanie zestawień na potrzeby raportów,
  • prowadzenie kasy, współpraca z księgowością.

Wymagania

  • wykształcenie min.średnie,
  • dobra znajomość języka angielskiego, ew.j. francuskiego,
  • dobra znajomość programu Office,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobra prezencja.

Oferujemy

  • Pracę w przedstawicielstwie międzynarodowego koncernu,
  • możliwość samodzielnej pracy, wymagającej dobrego zorganizowania,
  • zatrudnienie na etat.

Wynagrodzenie

Od 2500 PLN