Audit Consultant [rekrutacja online]

Crowe Poland

Warszawa

9 dni temu

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od 30 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Udział w audytach firm z różnych sektorów
  • Udział w analizie sprawozdań finansowych (zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości)
  • Opracowywanie i prezentacja wniosków i rekomendacji z przeprowadzonych badań
  • Przygotowywanie/przegląd skonsolidowanych sprawozdań finansowych
  • Pogłębianie wiedzy z zakresu rachunkowości i badania sprawozdań finansowych w związku z wykonywanym zleceniem
  • Udział w inwentaryzacjach zapasów i środków trwałych wykonywanych w ramach badania sprawozdań, lub na dodatkowe zlecenie klientów
  • Udział w projektach z zakresu badania i przeglądu sprawozdań finansowych, sporządzanie ekspertyz, audytu wewnętrznego etc

Wymagania:

  • Doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych
  • Znajomość przepisów dotyczących sprawozdawczości finansowej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w tym języku
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wielozadaniowość, doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu umożliwiającym szerokie wykorzystanie jego możliwości

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z konsolidacją, prawem podatkowym oraz Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy w firmie audytorskiej o międzynarodowym zasięgu
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej kancelarii audytorskiej w oparciu o umowę o pracę
  • Przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej
  • Pracę w ambitnym, nastawionym na współpracę zespole
  • Możliwość odbycia aplikacji na biegłego rewidenta
  • Atrakcyjna lokalizacja biura
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Dlaczego warto wybrać Crowe?

Jesteśmy częścią grupy spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od blisko 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audytu, doradztwa podatkowego oraz konsultingu biznesowego. Pracujemy dla polskich i zagranicznych firm, także dla największych globalnych marek. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 130 krajach na całym świecie.

Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. 80 proc. naszego zespołu to kobiety, ta proporcja zachowana jest również wśród kadry managerskiej. Zapewniamy realne możliwości rozwoju, aż 1/3 naszych managerów zaczynała współpracę z nami od stanowisk asystenckich.

Proces rekrutacji w Crowe

Krok Aplikacja przez zakładkę Kariera
Krok Selekcja CV
Krok Zaproszenie na rozmowę
Krok Złożenie oferty i finalizacja procesu rekrutacji
Krok Szkolenia onboardingowe