Audit Consultant

Crowe Advartis Accounting

Wrocław

23 dni temu

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 25 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Udział w audytach firm z różnych sektorów
  • Udział w analizie sprawozdań finansowych (zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości)
  • Opracowywanie i prezentacja wniosków i rekomendacji z przeprowadzonych badań
  • Przygotowywanie/przegląd skonsolidowanych sprawozdań finansowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych
  • Znajomość przepisów dotyczących sprawozdawczości finansowej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w tym języku
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wielozadaniowość, doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu umożliwiającym szerokie wykorzystanie jego możliwości
Mile widziane:
  • Znajomość zagadnień związanych z konsolidacją, prawem podatkowym oraz Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy w firmie audytorskiej o międzynarodowym zasięgu
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej kancelarii audytorskiej w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej
  • Pracę w ambitnym, nastawionym na współpracę zespole
  • Możliwość odbycia aplikacji na biegłego rewidenta
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe online
  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)

Poznaj