Audytor - specjalista ds. technicznych

Hymon Energy Sp. z o.o.

Tarnów

22 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2775362, z dnia 2019-11-21

Poszukujemy osób młodych, energicznych, chcących rozwijać swoje umiejętności na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów

Opis stanowiska

  • wykonywanie audytów na podstawie ankiety w terenie u klientów oraz wykonywanie dokumentacji zdjęciowej

Wymagania

  • elastyczność, sprawność w podejmowaniu decyzji
  • dobra organizacja pracy
  • brak lęku wysokości
  • rzetelność, dokładność, skrupulatność,
  • znajomość rysunku technicznego
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, - mile widziane
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy

  • młody, energiczny zespół pracowników
  • możliwość rozwoju
  • samochód służbowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • premie uznaniowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

 tel. 14 657 20 20

Poznaj

Specjalista ds. technicznych to osoba posiadająca szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na obsługę oraz wsparcie dla całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania danej instytucji lub firmy. Odpowiada on za utrzymanie placówek, budynków czy urządzeń oraz reagowanie w sytuacjach, gdy wymagają one interwencji awaryjnych i naprawczych. Jego zadaniem jest utrzymanie pełnej sprawności i gotowości ...
Praca Specjalista ds. technicznych