Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Auto elektryk-mechatronik samochodowy

Good Serwis T.Kaczor
Poznań, Poznań -Suchy Las
praca stacjonarna
5208 dni temu

Ogłoszenie numer: 87060, z dnia 2010-01-26

firma usługowa z branży motoryzacyjnej specjalizacja : serwis klimatyzacji samochodowej serwis oponiarski , elektromechanika samochodowa rok założenia 1995

Miejsce pracy: Poznań, Poznań -Suchy Las

Nr Ref.: 1

Opis stanowiska

Naprawa instalacji elektrycznych w samoch.osob. auto diagnostyka elektromechanika samochodowa klimatyzacja samochodowa serwis opon

Wymagania

zdolności w samodzielnym działaniu w zawodzie :auto elektryki- mechatroniki dokładność i rzetelność sumienność i uczciwość chęć realizacji w zawodzie.

Oferujemy

pracę w nowoczesnym warsztacie samochodowym o ugruntowanej pozycji i wyrobionej marce. miłą i przyjazną atmosferę w grupie max.5 osób. samodzielne stanowisko do naprawy aut. nowoczesne i zaawansowane narzędzia. możliwość doskonalenia zawodowego. możliwość prowadzenia własnej działalności.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 5000 PLN