Automatyk Elektryk HVAC

DTH Selection

Kraków

7 dni temuDTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

 

Naszym klientem jest spółka będąca jednym z wiodącym dostawców urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:


Automatyk Elektryk HVAC
Miejsce pracy: Kraków

 

Opis stanowiska:
 • Bieżące wsparcie techniczne w zagadnieniach dotyczących automatyki HVAC.
 • Wsparcie zarówno klienta jak i Działu Serwisu przy uruchomieniach, przeglądach, naprawach (najczęściej zdalne).
 • Kontakty z dostawcami (w języku angielskim).
 • Rozwiązywanie wszelkich zagadnień technicznych związanych z automatyką HVAC.
 • Współpraca z innymi działami w ramach organizacji.
 • Wykształcenie wyższe, w zakresie elektryki, elektroniki, automatyki lub pokrewne.
 • Prawo jazdy kat. B.
 • Mile widziana znajomość praktycznych zagadnień związanych z automatyką HVAC.
 • Dobra znajomość języka angielskiego.
 • Wiedza z zakresu elektroniki, automatyki, systemów sterowania BMS.
Firma oferuje:
 • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
 • Wszelkie narzędzia pracy.
 • Stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletnich tradycjach rynkowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

 


www.dth-selection.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DTH Selection Tomasz Małagowski z siedzibą przy al. Jana Pawła II 22 w Warszawie (00-133) zgadzasz się na przetwarzanie przez Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez DTH Selection Tomasz Małagowski danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem DTH Selection al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa, rekrutacja@dth-selection.pl.

Poznaj

DTH Selection

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering oraz media & marketing.

Poznaj stanowisko: Automatyk 
Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Praca Automatyk