Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Automatyk / Elektryk / Programista

Grafton Recruitment

Łódź

43 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 9-30-54716

Dla naszego klienta, firmy która znajduje się w czołówce firm teleinformatycznych działających w Polsce, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Automatyk/Elektryk/Programista

Obowiązki:
  • wycenianie, projektowanie oraz uruchamianie instalacji związanej z automatyką budynkową na poszczególnych obiektach
  • sprawdzanie układów sterowań i automatyki obiektowej
  • usuwanie usterek w instalacjach elektrycznych i automatyce przemysłowej
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku automatyk, elektryk, elektronik, mechatronik
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka-automatyka lub programisty-automatyka
  • uprawnienia SEP
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • umiejętność wykonywania, sprawdzania układów pomiarów, sterowań i automatyki obiektowej
Informacje dodatkowe:
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej jedną z największych polskich integratorów teleinformatycznych
  • prywatna opieka medyczna
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • przyjazna atmosfera pracy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.