Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Automatyk - Mechanik Utrzymania Ruchu

Van-Care Polska Sp. z o. o.

Gostyń

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 3391800, z dnia 2020-06-16

Van Care jest producentem w dziedzinie zabudowy użytkowej dla wszelkiego rodzaju pojazdów dostawczych od wielu lat. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Beek w Holandii i składa się z czteroosobowego zespołu. Zakład produkcyjny ma siedzibę w Polsce gdzie zatrudnia 100 pracowników.

Van Care oferuje szereg rozwiązań dla każdego pojazdu użytkowego. Pracujemy z lekkimi modułami a naszym klientom oferujemy szereg rozwiązań , aby sprostać ich oczekiwaniom. Modularna konstrukcja pozwala Ci idealnie wyposażyć wnętrze pojazdu półkami, szufladami i przestrzeniami tak jak tego potrzebujesz.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Gostyń

Opis stanowiska

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn,
  • konserwacje i naprawy maszyn,
  • przeglądy maszyn zgodnie z założonym planem,
  • rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii

Wymagania

  • wykształcenie minimum  średnie(automatyka, mechanika, elektronika lub pokrewne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektromechaniki, pneumatyki, hydrauliki,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • znajomość sterowników numerycznych-mile widziana,
  • zdolność analitycznego myślenia, orientacja na rozwiązanie problemu,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i wyników pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miejsce pracy-Gostyń
Poznaj stanowisko: Automatyk
Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Praca Automatyk