Zobacz więcej ofert pracy

Automatyk - Programista PLC

LOBO HR
Wrocław
praca stacjonarna
2319 dni temu

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla naszego klienta, który zajmuje się oprogramowaniem i uruchomieniem zautomatyzowanych linii transportowych, szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: Automatyk - Programista PLC/WRO/PC
Zakres obowiązków:
  • Zapoznanie się z dokumentacją techniczną projektu.
  • Przygotowanie oprogramowania na standardzie w firmie.
  • Wyjazd na instalacje, wykonanie oprogramowania, wdrożenie i uruchomienie instalacji.
  • Testy oraz szkolenie personelu klienta.
Wymagania:
  • Doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu sterowników (mile widziane Siemens S7, Beckhoff).
  • Wykształcenie w kierunku automatyka (i/lub robotyka, elektronika).
  • Znajomość sieci Profibus, ASi-Bus, Ethernet, Profinet, sterowania napędów np. SIEMENS, SEW, Lenze.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.
  • Dyspozycyjność, gotowość i chęć do częstych kilkutygodniowych wyjazdów zagranicznych.
Nasz klient oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę.
  • Bardzo interesującą, rozwojową i samodzielną pracę w międzynarodowej organizacji.
  • Pełne wsparcie merytoryczne i praktyczne podczas wdrożenia.
  • Uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów.
  • Szkolenia i bardzo duże możliwości rozwoju w dziedzinie programowania PLC, systemów baz danych i informatyki.