Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Automatyk Programista

Engineeringpolska

Wrocław

96 dni temu

Ogłoszenie numer: 1907383, z dnia 2018-02-14

Engineering Polska specjalizuje się w konstrukcji i budowie maszyn montażowo-testowych w branży automotive.

www.engineeringpolska.com

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Programowanie sterowników Siemens, Mitsubishi, Rexroth itp. dla nowych maszyn montażowych i testowych
  • Programowanie robotów Staubli, Abb, Fanuc
  • Tworzenie, modyfikacja oprogramowania PLC
  • Prace wdrożeniowe: instalowanie oraz uruchamianie oprogramowania
  • Rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, pomiarami i testami
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej systemu, związanej z rozwijanym oprogramowaniem
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników oprogramowania
  • Projektowanie architektury i tworzenie dokumentacji systemów i innych specyfikacji technicznych
  • Optymalizacja oprogramowania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, informatyka, elektronika itp.)
  • Znajomość zasad programowania sterowników (Siemens, Mitshubishi, Beckhoff itd.)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność do tymczasowej pracy poza granicami Polski

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie
  • Adekwatne wynagrodzenie
  • Czas pracy - pełen etat

Wynagrodzenie

Od 3000 do 6000 PLN

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (768)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1717)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (23)