Automatyk / Robotyk

WIPER sp. z o. o.

Mikołów

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2675998, z dnia 2019-09-11

Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • tworzenie zrobotyzowanych stanowisk pracy,
  • programowanie i optymalizacja pracy urządzeń,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii, wykonywanie korekt,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane specjalności: automatyka, robotyka, mechatronika
  • umiejętność serwisowania oraz programowania robotów przemysłowych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,
  • podstawowa znajomość procesów przemysłowych spawania i zgrzewania,
  • dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
  • możliwość rozwoju, zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji;
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • prywatny Pakiet Medyczny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Automatyk
Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Praca Automatyk