Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Automatyk w Dziale Rozwoju Produktów

RADWAG Wagi Elektroniczne

Radom

3 dni temu

 

RADWAG Wagi Elektroniczne jest największym producentem wag elektronicznych w Polsce i jednym z największych w Europie. RADWAG wytwarza i oferuje szeroki asortyment nowoczesnych wag laboratoryjnych, przemysłowych, medycznych, samochodowych i kontrolnych. Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży, którą tworzą liczne biura handlowe w Polsce oraz wielu dystrybutorów na całym świecie. Oprócz produkcji na rynek polski, eksportujemy swoje wyroby do krajów Unii Europejskiej, USA, Afryki, oraz na rynki dalekowschodnie.

 

RADWAG WAGI ELEKTRONICZNE

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy w RADOMIU kandydatów na stanowisko:

 

Automatyk w Dziale Rozwoju Produktów
Miejsce pracy: Radom
Jeśli:
  • pasjonujesz się techniką
  • jesteś osobą kreatywną
  • lubisz wyzwania a postawione cele dają energię do działania
  • rozwój i samodoskonalenie stanowi ważną część Twojego życia
Znasz zagadnienia z zakresu:
  • automatyki przemysłowej
  • obsługi i programowania sterowników PLC (Siemens, Allen-Bradley)
  • przemysłowych sieci i protokołów komunikacyjnych (EtherNet/IP, Profinet, Profibus, Modbus, DeviceNet)
Sprawnie posługujesz się językiem angielskim
 
… to być może Ciebie właśnie szukamy do naszego zespołu!

 

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku

 APLIKUJ TERAZ 

 

lub na adres: m.pawlak@radwag.pl z dopiskiem PRACA

 

Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Radwag Wagi Elektroniczne Witold Lewandowski, ul. Toruńska 5, 26-600 Radom, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Technik Wsparcia Posprzedażowego . Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. , ( Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016r.) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby innych rekrutacji przeprowadzanych w przyszłości"

 

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Radwag Wagi Elektroniczne

RADWAG działa na rynku wagarskim od ponad 20 lat i w tym okresie jego struktura organizacyjna przeszła olbrzymie przeobrażenie. Od kilkuosobowego składu personalnego w początkowym okresie działalności do ponad dwustuosobowej struktury, której jakość w zakresie zarządzania, produkcji uzyskała pozytywne opinie fachowców, a tym samym certyfikat ISO 9001:2000.

Poznaj stanowisko: Automatyk 
Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Praca Automatyk