Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Automatyk

Horyzont Doradztwo Personalne

Gliwice

94 dni temu

Dla jednej z firm produkcyjnych ze strefy ekonomicznej w Gliwicach poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Automatyk.
Firma zapewnia komfortowe warunki pracy i posiada nowoczesny park maszynowy.

Automatyk
Miejsce pracy: Gliwice
Nr Ref.: 3687/2018/PR

Zadania:
  • zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń,
  • realizacja działań prewencyjnych oraz remontowych,
  • diagnoza układów automatyki,
  • uruchamianie nowych i optymalizacja istniejących systemów automatyki,
  • dokonywanie drobnych modyfikacji programów sterowników,
  • optymalizacja programów sterowników.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe w dziale technicznym na analogicznym stanowisku,
  • umiejętność analizy i pisania programów PLC,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
  • pracę w intensywnie rozwijającej się, dużej firmie o zagranicznym kapitale i dobrej opinii na rynku pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • stałe godziny pracy,
  • zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • pakiet benefitów,
  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez liczne szkolenia,

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk