Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Automatyk

PROPOINT SP. Z O.O. SP. K.

Gliwice

177 dni temu

Odwiedź nas na www.propoint.pl

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Automatyk
Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
  • opieka techniczna nad powierzonym parkiem maszyn,
  • analizowanie problemów związanych z pracą urządzeń produkcyjnych,
  • eliminowanie przestojów produkcyjnych oraz dbanie o utrzymanie ciągłości produkcji,
  • usuwanie bieżących awarii maszyn,
  • prowadzenie działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu,
  • aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń technicznych.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • podstawowej umiejętności programowania sterowników PLC,
  • podstawowej umiejętności programowania robotów przemysłowych (mile widziane),
  • solidności i odpowiedzialności,
  • dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • pracę stacjonarną,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanego/zdobywanego doświadczenia,
  • specjalistyczne szkolenia oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle,
  • miłą atmosferę pracy.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Propoint Sp. z o.o. Sp.k. w celach prowadzonej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Propoint Sp. z o.o. Sp.k. również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnychzgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Ponadto prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych. Treśc oświadczenia dostępna jest TUTAJ.

Przypominamy, że udzielenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jej brak uniemożliwi rozpatrzenie dokumentów aplikacyjnych w procesie rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (845)
Wałbrzych (53)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (205)
Toruń (116)
Lubelskie:
Lublin (207)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (57)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (2082)
Radom (146)
Płock (46)
Opolskie:
Opole (157)
Nysa (68)