Automatyk

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.

Oleśnica

8 dni temu

Jesteśmy producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia. Nasza fabryka znajduje się w Oleśnicy i jest jedną z największych oraz najnowocześniejszych w regionie. Codziennie wkładamy wiele pracy, aby nasza firma była nowoczesna i przyjazna naszym pracownikom.

Automatyk
Miejsce pracy: Oleśnica
Obowiązki:
  • diagnozowanie maszyn, usuwanie awarii oraz analizowanie przestojów;
  • przeprowadzanie prac prewencyjnych, konserwacyjnych, modernizacyjnych i remontowych;
  • ustalanie listy części krytycznych oraz stanów minimalnych;
  • nadzorowanie pomiarów zdolności maszyn;
  • wprowadzenie i nadzorowanie usprawnień;
  • sukcesywne dążenie do poprawy stanu technicznego parku maszynowego.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne o specjalności automatyk, elektronik, mechatronik
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji;
  • podstawowa znajomość sterowań PLC – w szczególności Siemens S7 300/400;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych;
  • umiejętność prowadzenia analiz technicznych;
  • wiedza z zakresu budowy i eksploatacji maszyn;
  • znajomość podstaw hydrauliki i pneumatyki;
  • mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej;
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Automatyk
Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Praca Automatyk