Automatyk

RAION AUTOMATYKA Mateusz Bąk

Poznań

16 dni temu

Ul. Główna 10

61-005 Poznań

Automatyka – Integracja, Modernizacja, Serwis.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Automatyk
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • Uruchomienia systemów automatyki: automatyzacja maszyn i linii produkcyjnych
  • Programowanie sterowników PLC i paneli HMI
  • Programowanie robotów
Wymagane umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe magisterskie (automatyka, elektrotechnika, informatyka itp.)
  • Bardzo dobra umiejętność programowania sterowników PLC (LD/ST/FBD)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu elektrotechniki i automatyki
  • Doświadczenie przy programowaniu maszyn przemysłowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość sterowników PLC (Siemens/B&R/Mitsubishi)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
Dodatkowe atuty:
  • Doświadczenie przy samodzielnym prowadzeniu projektów automatyki
  • Doświadczenie przy programowaniu linii przemysłowych i systemów procesowych
Oferujemy:
  • Pakiet opieki medycznej
  • Darmowe śniadania i owoce
  • Elastyczny czas pracy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Przyjazna atmosfera
  • Możliwość pracy przy realizacji zaawansowanych projektów
  • Kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego

Poznaj

Raion Automatyka Mateusz Bąk