Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
AUTOR (tekstów) | serwisu internetowego o tematyce gospodarczo-biznesowej

Online-Skills sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5132 dni temu

Ogłoszenie numer: 97519, z dnia 2010-05-04

AUTOR (tekstów)
serwisu internetowego o tematyce gospodarczo-biznesowej

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na stanowisku AUTORÓW będą odpowiedzialne za:
  • opracowanie treści w ramach serwisu internetowego,
  • dbanie o aktualność treści serwisu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w tworzeniu publikacji,
  • mile widziana osoba współpracująca lub zatrudniona na wyższej uczelni.

Oferujemy

  • stałą pracę w nowo powstającym zespole redakcyjnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.