Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    6 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Backend Developer

Pearon Frank International
Kraków
praca stacjonarna
2226 dni temu

Pearson Frank International Ltd is the global leader in Java / PHP recruitment, advertising more JAVA & PHP jobs than any other agency. We work with both Digital Agencies & End Users globally and we have more live development jobs for JAVA & PHP professionals. To specialize solely in placing candidates in the JAVA & PHP market I have built relationships with most of the key employers.
Pearson Frank International Ltd is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 210318PK2

W chwili obecnej zajmujemy się rekrutacja na rzecz projektu realizowanego w sektorze finansowym. Nasz klient ceni sobie wysoki standard pracy dostarczony przez jego pracowników. Jeśli jesteś zainteresowany/a praca w międzynarodowym projekcie dla jednego z liderów na rynku, to moze być oferta dla Ciebie.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Tworzenie najlepszej jakości kodu w Java
  • Pracę w międzynarodowym projekcie
  • Pracę z frameworkami Spring i Hibernate
  • Realny wpływ na kształt produktu końcowego

Wymagamy

  • Komercyjnego doświadczenie programowania w Java
  • Dobra znajomość Spring i Hibernate
  • Od naszych kandydatów oczekujemy nie tylko zdolności programistycznych, oczekujemy kreatywności, zdolności analitycznych, myślenia, umiejętności pracy w grupie i chęci rozwoju zawodowego. Pracując dla naszego klienta, będziesz częścią międzynarodowego zespołu, dlatego wymagamy tez znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • Zainteresowanie rynkami finansowymi